O táboře
Základní informace:


1. O táboře • OSTRAVA CHAMPIONSHIP Academy je příměstský počítačový tábor pořádaný dětským občanským sdružením Zicherka.cz. Svůj týden zábavy si mohou užít děti od 9 do 16 let, pro které je zde připraven bohatý program plný aktivit a činností, že se nebudou ani na chvíli nudit.

 • Náš tábor není jen o hraní počítačových her. Vaše děti seznámíme také s počítačovou technikou a mnohému je naučíme. Mohou se těšit například na lekce základů programování či zasíťování, nebo si vyzkouší poskládat počítač „od A do Z“. Aby toho nebylo málo, připravujeme pro děti také soutěže a turnaje o pěkné ceny, návštěvu LaserGame a mnoho dalšího.


 • 2. Místo konání


 • Příměstský počítačový tábor se bude odehrávat v herním klubu Black Lotus Gamers v centru Ostravy. Herna je vybavena dvaceti kvalitními počítači, stream koutkem, dataprojektorem s rozměrným plátnem a xboxem, dále koutkem pro hraní deskových her, kterých je v herně opravdu nespočetně. Je to doslova ráj pro všechny fanoušky herního světa.

 • V horkých letních dnech je herna provzdušňována klimatizací a větráním. V objektu je vyhrazen koutek se stoly a židlemi, popřípadě pohodlná pohovka, kde si děti budou moci odpočinout, najíst se a doplnit tekutiny. Samozřejmostí je i WC a umyvadlo.

 • Strava včetně tekutin bude pro všechny děti zajištěna. Pokud by ale přece jen dostaly Vaše děti chuť na něco „na zub“, hned vedle herního klubu je malý obchůdek, kde je všeho dostatek. Vzhledem k situování klubu v centru města nebude o nic potřebného nouze.

 • Pokud nám bude štěstí přát, navštívíme klub LaserGame, kde si Vaše děti užijí určitě nezapomenutelný zážitek, nebo si zajdeme zaplavat na nedaleký bazén.


 • *Takhle krásně to v místě konání vypadá*

  3. Datum konání


  Příměstský počítačový tábor se koná 1.7. - 8.7.2019

  4. Cena

  3500Kč

  Cena tábora je 3500 Kč, pokud však přihlásíte sourozence, získáte slevu. Po odeslání přihlášky budete mít 30 dní k uhrazení tábora, v případě přihlášení v červnu bude platba řešena individuálně.


  Co je zahrnuto v ceně?

 • Pronájem parádních prostor herního klubu Black Lotus Gamers
 • Vlastní našlapaný počítač po celý den (značka ASUS)
 • Dopolední naučný program - základy PC, základy programování, síťování apod.
 • Základy grafiky a střihání videa, ...
 • Strava 4xdenně (snídaně, svačina, oběd a svačina)
 • Pitný režim po celý den - čaj, limonáda, ...
 • Bohatý táborový program - celotáborová hra - hra o hodnotné ceny
 • Kvalitní péče vedoucích, praktikantů, zdravotníků,...
 • Výlet do zábavního centra na Laser Game - včetně vstupného
 • Bohaté odměny a ceny - sladkosti, diplomy, medaile, poháry,...
 • Tombola, ve které vyhrává opravdu každý!
 • Fotky, videa, vzpomínky, ...
 • Hry, soutěže, turnaje, úkoly, deskové hry, ...
 • A kdo nás zná, tak ví, že v ceně je toho mnohem více ;-)

 • Jak zaplatit tábor?

  Bankovním převodem

  Nejvhodnější způsob úhrady je pomocí bankovního převodu přímo na náš účet, který Vám příjde po odeslání přihlášky na Vaši emailovou adresu.


  Osobně

  Tábor je možno uhradit osobně na adrese: Na Výšině 1208, 73553 Dolní Lutyně. Při zaplacení Vám bude vystaven doklad o zaplacení.

  Na splátky

  Tábor je taky možné uhradit na splátky. V takovém případě nás kontaktujte ne email: academy@zicherka.cz nebo na tel.: +420 732885600 . Vše pak záleží na naši individuální domluvě.


  Můžu dostat nějakou slevu?

  Sourozenecká sleva 100Kč

  V případě, že přihlásíte 2 a více sourozenců, Vám bude poskytnuta sleva 100Kč pro každé přihlášené dítě.


  Storno poplatky

  Odhlášení dítěte:

  - 60 a více dní před konáním tabora Vám vrátíme 90% z uhrazené částky

  - 30 a více dní před konáním tabora Vám vrátíme 70% z uhrazené částky

  - 30 a méně dní před konáním tabora Vám vrátíme 30% z uhrazené částky

  - 10 a méně dní před konáním tabora Vám vrátíme 10% z uhrazené částky


  *V případě odjezdu dítětě vinou nemoci Vám bude vrácena adekvátní částka z nevyužitích služeb - strava, vstupné,...

  *V případě, že odjezd dítěte z tábora nebude zaviněn ze strany pořadatele akce, není možné nárokovat vrácení finančních prostředků.


  !Všechny storno poplatky budou vráceny nejpozději v září roku 2019!


  5. Kam, kdy a v kolik dopravit dítě na tábor?

  Kam dopravit dítě na tábor?

  Dítě je třeba vždy dopravit do herního klubu Black Lotus Gamers, kde náš tábor pořádáme.

  Kdy a v kolik dopravit dítě na tábor?

  Dítě prosím dopravte na tábor každé ráno mezi 7 a 8 hodinou.


  *Starší děti samozřejmě mohou přijít samostatně. Pokud dítě nedorazí do 8:15, budete informováni SMS zprávou.

  Kdy vyzvednout dítě z tábora?

  Tábor končí každý den v 16:00, vyzvedněte si tedy své děti někdy mezi 15-16 hodinou.


  *Starší děti můžeme posílat domů bez příchodu rodičů, vše stačí vyplnit v přihlášce. V takovém případě Vám zašleme SMS, že dítě právě odešlo domů, abyste jej očekávali. V takovém případě už neneseme zodpovědnost za Vaše děti.


  6. Program tábora aneb "Co na Vás čeká?"


 • Na účastníky tábora čeká bohatý program. Děti budou rozděleny do týmů a po celou dobu budou pro ně připraveny soutěže a turnaje, kde si mohou změřit síly s ostatními nejen v různých disciplínách a hrách, ale taky ve vědomostech, které mají a které se u nás naučí. Na konci tábora budeme znát vítězný tým, který si domů odnese hodnotné ceny.

 • V dopolední části se děti mohou těšit na táborový program, kde je naučíme základům Pc, mohou si také zkusit sestavit počítač "od A do Z", ukážeme jim základy síťování a nebudou chybět ani základy programování. Pro dobrovolníky je taky připraven doprovodný program, ve kterém si řekneme něco málo o základni grafice a ukážeme si práci v nějakém tom grafickém programu, to stejné bude připraveno i pro tvoření a úpravu nejrůznějších videí. Nejdůležitější však je to, že nezůstaneme jen u teorie, ale vše si budou moci děti vyzkoušet a "osahat".

 • Odpoledne po obědě, na děti čeká "odpolední klid", ve kterém budou mít volnou zábavu a bude jenom na nich, jak tento čas využijí. • 7. Adresa tábora

  Puchmajerova 208/1
  Ostrava-Moravská Ostrava
  702 00

  Okres Ostrava-město  Informace především pro děti a jejich rodiče:

  Naše jídelna Co dobrého vaříme? Zdravotní péče Zkušený zdravotník? Seznam věcí na tábor Aneb co si vzít s sebou?

  Důležité dokumenty Povinné věci před táborem Harmonogram tábora Co se kdy bude dít? Táborový řád Co se musí dodržovat?

  Nejčastější otázky


  Kdy můžu poslat dítě na tábor?
  To je individuální. Doporučujeme zasílat děti na tábor, které jsou do určité míry samostatné a respektují základní pravidla slušného chování.

  Pro jak staré děti je tábor vhodný?
  Tábor si nejvíce užijou děti, které už umí číst, psát a počítat. Věkově je tábor vhodný pro děti 9-16let.

  Můžu na tábor poslat dítě s astmatem, nebo epileptika?
  Ano můžete. Je však nezbytné, aby pobyt dítěte na táboře schválil jeho ošetřující lékař. Na zdravotní omezení vašeho dítěte nás informujte ve zdravotní dokumentaci.

  Jak velké kapesné mám dát dítěti?
  To je individuální. Děti mají na táboře zajištěny všechny služby (stravování, pitný režím, zdravotní péče, ...). Ovšem i přesto si budou moci děti za své peníze koupit různé dobroty v nedalekém obchodě Hruška.

  Co vše mám dítěti sbalit na tábor?
  Neni toho opravdu moc. Seznam všech věcí, které je nutno mít na táboře, můžete najít v Seznamu věcí na tábor

  Půjdou děti na výlet?
  Místo tradičního výletu navštívíme nedalekou arénu, kde si děti zahrají turnaj v LaserGame. Kdo už na této zábavě někdy byl, tak jistě potvrdí, že se človíček i děti hodně dobře pobaví a navíc jim nechybí ani pohyb.

  Může si dítě na tábor přinést vlastní počítač?
  Ano, pokud Vaše dítě bude chtít, určitě si může přinést vlastní počítač. Pokud tak učiní rádi mu pomůžeme ukázat, jak si počítač trochu zrychlit a umět se o něj postarat po všech stránkách.

  Může si dítě někde uschovat cennosti či peníze?
  Ano, po celou dobu si může Vaše dítě uschovat cenné věci u vedoucího.

  Má možnost dítě z tábora zavolat domů?
  Ano, Vaše dítě bude moci zavolat domů, pro tyto účely bude vyhrazen speciální telefon, pomocí kterého si bude moci Vaše dítě zavolat domů.

  Naučí se děti i něčemu novému?
  Samozřejmě. V dopoledním čase je pro děti připraven program, ve kterém se naučí nejen základům, ale taky si ukážeme jak postavit počítač „od A do Z", jednoduché síťování, základní programovací jazyky,... pro děti je samozřejmě připraveno i spousta soutěží, turnajů a bodovací celotáborová hra. Po obědě se mohou děti těšit na odpolední klid, kde budou mít volnou zábavu a bude čistě na nich, jestli se chtějí naučit ještě něčemu dalšímu nebo si půjdou zahrát svoji oblíbenou hru.

  Je pro děti zajištěna strava a pitný režim?
  Pro děti je během tábora připravena strava 4x za den (snídaně, svačina, oběd a svačina), nebude samozřejmě chybět ani neustálá zásoba potřebných tekutin pro dodržení pitného režimu.